انتصاب‌ها

بر اساس مصوبه پنجمين جلسه هیئت مدیره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران که در روز دوشنبه 28 مرداد ماه 1392 در محل دفتر انجمن برگزار شده بود، آقای سید ابراهیم عمرانی به سمت مسئول کمیته همایشهای انجمن انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار لیزنا، این مراسم با سخنرانی علی اکبر صفی پور، معاونت کتابخانه ملی، آغاز شد. صفی پور با اشاره به روسای سابق کتابخانه ملی و گام هایی که در طول این سالیان برداشته شد و یادهای نیکی که به جا ماند و ذکر یادی از دکتر عباس حری، بیان کرد: سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران تاثیر مستقیم بر تولید علم، رشد و بالندگی فکری و آنچه هر جامعه به نام هویت ملی به آن افتخار می کند، دارد. صفی پور این سازمان را از پایگاه های اصلی هویت ملی کشور دانست و ضرورت قرارگیری این سازمان تحت نظر بالاترین مقام اجرایی کشور را یادآور شد. علی اکبر صفی پور، ضمن تبریک به ریاست جدید کتابخانه ملی، اظهار داشت: رزومه عالی شما نشان می دهد که سازمان به شما افتخار خواهد کرد و مطمئنیم که با این پیشینه سند استراتژیک سازمان تداوم یافته و به جایگاه خود خواهد رسید. وی ضمن تشکر از مدیریت اسبق کتابخانه و ذکر ویژگی های اخلاقی و کاری ایشان، تاکید کرد: دکتر اسحاق صلاحی در این مدت کمتر از 3 سال برای انجام آنچه در توان بود از جان مایه گذاشت.

جناب آقاي دكتر فريبرز خسروي، عضو هيئت مديره انجمن علمي كتابداري و اطلاع رساني ايران به معاونت پژوهش، برنامه ريزي و فناوري سازمان اسناد و كتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران منصوب شدند. به اين وسيله انتصاب شايسته ايشان را به جامعه علمي كتابداري و اطلاع رساني كشور و دكتر خسروي تبريك مي گوييم.

دكتر محسن حاجي زين العابديني، عضو هيئت مديره انجمن و بازرس انجمن علمي كتابداري و اطلاع رساني ايران، طي حكمي از سوي مهندس محمد حسين ملك احمدي دبيركل نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور به عنوان سرپرست معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور منصوب شد. به اين وسيله به ايشان و جامعه كتابداري و اطلاع رساني ايران تبريك مي گوييم و آرزومند موفقيت ايشان در سمت جديد هستيم. اميد كه متخصصان و مديران علم اطلاعات و دانش شناسي تاثيرات هم و مانايي بر روند رشد حرفه و خدمات كتابخانه ها داشته باشند.

طی حکمی دکتر سعید رضایی شریف آبادی به ریاست دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه الزهراء منصوب شده اند. متن حکم در فایل پیوست می باشد.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…