عضویت افتخاری دکتر علی نجفی نماینده مجلس شورای اسلامی در انجمن

11 بهمن 1395
نویسنده :  

بر اساس گزارش شاخه مازندران، در دیدار و نشست صمیمی اعضای هیات مدیره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه مازندران با دکتر علی نجفی نماینده محبوب مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی، که در روز پنج شنبه مورخ 30/10/1395 در دفتر ایشان از ساعت 16 الی 17 برگزار گردید، ابلاغ عضویت افتخاری ایشان از سوی دکتر یمین فیروز رئیس انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه مازندران تقدیم گردید. متن ابلاغ به شرح زیر می باشد:

 

جناب آقای دکتر علی نجفی

نماینده محترم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی

با احترام و عنایت به اهمیت فعالیت و کارکرد انجمن های علمی بعنوان مهمترین کانون های تفکر و خرد جمعی و به تبع آن حرکت به سمت توسعه پایدار به استحضار می رساند بحمدالله ایران اسلامی با تکیه بر دانش و تلاش متخصصان متعهد و در قالب مجامع و انجمن های علمی و تخصصی، مرحله نوینی از پیشرفت را تجربه می نماید که رهنمودهای ارزنده مقام معظم رهبری و نیز نگاه ویژه دولت تدبیر و امید، فصل امیدی برای رشد و شکوفایی بیشتر دانش با تاکید بر خرد جمعی اندیشمندان فراهم نموده است. در همین راستا انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران - شاخه مازندران فرصت را مغتنم شمرده و با لحاظ دیدگاه های ارزشمندتان در زمینه های علمی، فرهنگی و اجتماعی، جنابعالی را به عنوان عضو افتخاری انجمن انتخاب می کند. مایه بسی افتخار خواهد بود که با عنایت و همراهی حضرتعالی، برنامه های این انجمن از جمله ترویج فرهنگ مطالعه، تبیین ضرورت توسعه مفهوم کتاب، کتابخانه و مطالعه و نیز ارتقای سواد اطلاعاتی شهروندان، محقق شود.

دکتر موسی یمین فیروز

رئیس انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران – شاخه مازندران

نظر خود را ارسال کنید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…