تمدید مهلت ثبت ایده‌ها، تجربه‌ها و مقاله‌ها در چهارمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات

25 مهر 1397

مهلت ثبت ایده‌ها، تجربه‌ها و مقاله‌ها در چهارمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات تا 15 آبان‌ماه تمدید شد.

دکتر رحمت الله فتاحی، دبیر علمی چهارمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات از تمدید مهلت ثبت ایده‌ها، تجربه‌ها و مقاله‌ها تا 15 آبان خبر داد.

وی عنوان کرد: در کنگره امسال امکان ثبت اطلاعات در سه قالب ایده، تجربه و مقاله از طریق «کاربرگه ارسال دستاورد» در وب‌سایت کنگره به نشانی http://congress.ilisa.ir فراهم شده است. علاقمندان می‌توانند در این بخش، مقاله‌های خود را در پیوند با موضوع «چالشهاو مسائل بنیادی و راه‌حل‌های حوزه آموزش» ثبت کنند.

دکتر فتاحی گفت: همچنین همانند سال گذشته، در کنگره امسال نیز امکان ثبت ایده‌ها و تجربه‌ها در وب‌سایت کنگره فراهم شده است. علاقمندان می‌توانند ایده‌ها و تجربه‌های خود را در پیوند با موضوعات 18 پنل تخصصی کنگره امسال، که در فرم ارسال دستاورد معرفی شده‌اند، ارسال کنند.

ایشان ضمن دعوت از کتابداران، دانش‌پژوهان و پژوهشگران حوزه علوم اطلاعات برای ثبت آثار خود در وب‌سایت کنگره اعلام کرد: پس از انجام داوری، برخی از ایده‌ها، تجربه‌ها و مقاله‌های برگزیده در پنل‌های کنگره امسال به صورت شفاهی ارائه‌خواهند شد و سایر موارد پذیرفته شده در مجموعه مباحث و مقاله‌های کنگره چهارم منتشر خواهند شد.

چهارمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران در روزهای شنبه و یکشنبه 26 و 27 آبانماه برگزار خواهد شد.

تلاش انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران در این رخداد علمی آنست که اعضای حرفه بتوانند ایده ها، تجربه ها و راه حلهای خلاقانه و ارزشمند خود را با سایر کتابداران و متخصصان علم اطلاعات به اشتراک گذارند.

نظر خود را ارسال کنید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…